HLINÍKOVÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK: ROZKLÁDACÍ STŮL GERARDO 205/265CM A 10 KŘESEL MANCHESTER
Kód GERA10MAN_K
Funkce Jídelní
Konstrukce z Duralu (hliník)
Počet míst 10
Počet stolů 1
Deska stolu Keramická, rozkládací
83 990 Kč Původní cena: 99 990 Kč Ušetříte: 16 000 Kč
skladem
POPIS

Hliníkový zahradní nábytek - tato zahradní jídelní sestava je perfektní sezení určené k venkovnímu stolování na zahradě, terase či u bazénu. Tento zahradní set nabízí příjemné posezení pro 10 osob, sestává z obdélníkového zahradního stolu Gerardo dlouhého 205cm, který lze rozložit na 265cm a deseti pohodlných zahradních křesel Manchester. Hliníkový zahradní nábytek je bezúdržbový a velmi odolný proti vlivům počasí - téměř se o něj nemusíte starat, namísto toho, aby vás okrádal o čas, umožní vám příjemné a bezstarostné stolování na čerstvém vzduchu.

Tento kovový zahradní nábytek má pevnou konstrukci vyrobenou z tlustostěnného duralu. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. Konstrukce zahradního nábytku je práškově lakována elegantní šedou barvou.

Rozkládací zahradní stůl Gerardo má rám z hliníku a deska stolu sestává z keramických dlaždic s dezénem dřeva. Takže máte krásný vzhled dřeva, ale nemusíte ho udržovat. V tomto krásném zahradním stole se tak spojilo to nejlepší ze 2 světů. Výhodou keramické desky stolu je její vyšší váha. Hliníkový zahradní nábytek je obecně velmi lehký, keramická deska však tento zahradní stůl více než dostatečně zatíží, takže bude stabilní i při silnějším větru.

Tento moderní zahradní stůl je zcela bezúdržbový a můžete ho mít venku 365 dní v roce za každého počasí. Vzhledem k velikosti a váze zahradního stolu je nutné, aby stál na rovině, jinak může dojít k jeho poškození. Vyrovnání stolu pomůže nastavitelná délka nohou pomocí jednoduchého šroubovacího mechanismu - viz fotogalerie.

Rozkládací zahradní hliníkový stůl Gerardo má důmyslný poloautomatický mechanismus rozkládání, díky němuž může stůl rozložit i jeden člověk, a to bez toho, aby se vůbec dotkl středové desky, která nastavuje délku stolu. Stačí jen odjistit pojistky, které zajišťují stůl ve stávající poloze. Tyto pojistky jsou dvě, nacházejí se pod deskou stolu kousek od nohy směrem ke středu stolu, a jsou na opačných stranách v diagonále. Pro lepší orientaci jsme pro Vás tyto pojistky přidali do fotogalerie - fotka s prstem ukazuje odjištěnou pojistku, bez prstu zajištěnou pojistku. Po odjištění pojistek stačí táhnout jeden konec stolu směrem od středu. Oba konce stolu se rozpojí a mezi nimi se objeví nový střed, který se sám zvedne tak, aby lícoval s deskou stolu. Jakmile do sebe desky stolu zapadnou, je třeba opět zajistit pojistky, aby nedošlo k nechtěnému složení stolu, a je hotovo. Složení stolu pak probíhá obdobně.

Tento hliníkový zahradní stůl dodáváme kvůli dopravě nesestavený – deska stolu a nohy jsou v balení samostatně. Není třeba se děsit několikahodinové frustrace nad nekonečným návodem k sestavení. Montáž spočívá jen v přišroubování nohou k desce zahradního stolu, spojovací materiál včetně klíčů je přiložen, sestavení je velmi jednoduché a rychlé.

Rozměry zahradního stolu Gerardo

 • délka ve složeném stavu: 205cm
 • délka v rozloženém stavu: 265cm
 • šířka: 103cm
 • výška: 76cm

Zahradní nábytek z umělého ratanu - zahradní křeslo Manchester je luxusní sezení určené k venkovnímu posezení či stolování na zahradě, terase či u bazénu. Toto zahradní křeslo je patří mezi nejlepší křesla z umělého ratanu, jaké máme v nabídce, je totiž neuvěřitelně pohodlné a prostorné.

Zahradní křesla Manchester mají nejen kvalitní podsedáky z paměťové pěny, ale i zádové polstry. Díky nim, mírnému sklonu zádové opěrky, její nadstandardní výšce a též díky dostatečné šířce a hloubce sedu se v zahradním ratanovém křesle Manchester sedí tak příjemně, že nebudete chtít vstát. Nadstandardně vysoké polstry (7,5cm) jsou potaženy voděodolnou látkou z olefinu, která vyniká pevností, stálobarevností, je odolná proti skvrnám, plísním, oděru a slunečnímu záření.

Barva umělého ratanu u tohoto křesla je čistě šedá, bez jiných barevných podtónů jako jsou odstíny béžové nebo hnědé. Proto se i barevně skvěle hodí k našim šedým a antracitovým hliníkovým jídelním stolům.

DÁREK

Jako poděkování za nákup od nás k zahradnímu setu dostanete zdarma ochranný nanotechnologický sprej Nanoway.

Umělý ratan LTC je kvalitní polyethylenové vlákno vyrobené z panenského materiálu, žádný recyklát. Proto je náš umělý ratan barevně odolný, pružný, bez problému zvládá nejen slunce a déšť, ale i vodu z bazénu. Výplet je prováděn ručně dostatečně silnými vlákny umělého ratanu. Díky ruční výrobě je každý kus našeho zahradního nábytku originálem. Jedná se o půlkulatý umělý ratan, který je pevnější a odolnější než plochý umělý ratan a dodává zahradnímu nábytku přirozenější vzhled. Výplet z vláken umělého ratanu v různých odstínech šedé barvy rozehrává rafinovanou hru světla a stínu, efektně měnící vzhled zahradního setu v průběhu dne podle intenzity nasvícení.

Ratanový zahradní nábytek LTC má pevnou konstrukci z tlustostěnného duralu, která je ručně svařována v ochranné atmosféře. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. Konstrukce zahradního nábytku je dále opatřena práškovou barvou a ručně opletena umělým ratanem. Neprodáváme ratanový zahradní nábytek montovaný z jednotlivých dílů – jednak nevypadá dobře, jednak spoje rychle podléhají zkáze a takový levný zahradní nábytek moc dlouho nevydrží. Výjimkou z tohoto pravidla jsou u LTC nohy jídelních stolů – tam to prostě kvůli dopravě jinak nejde.

Polstry a polštáře ratanového zahradního nábytku LTC jsou potaženy kvalitní polyesterovou tkaninou, která je voděodolná a odolává navíc i plísním a slunci. Přesto je na dotyk příjemná a nabízí příjemné posezení i v plavkách. Potahy jsou snímatelné a pratelné na 40°C bez aviváže. Nesmí se sušit v sušičce. Samy rychle vyschnou. Barvy polstrů volíme tak, aby byly praktické na údržbu.

K zahradnímu nábytku z umělého ratanu rozhodně doporučujeme přikoupit krycí plachtu. Ta spolehlivě ochrání ratanový zahradní nábytek nejen před deštěm, ale i před UV zářením. Používáním ochranné plachty tak výrazně prodloužíte životnost UV filtru obsaženého v umělém ratanu a tím násobně prodloužíte životnost zahradního nábytku LTC.

Sprej Nanoway ratan: tato pokročilá nanotechnologie byla vyvinuta speciálně na ochranu umělého ratanu před UV zářením a znečištěním. Ratanový zahradní nábytek, resp. umělý ratan na něm, je nutné 2x ročně ošetřit nástřikem tímto ochranným sprejem, který též můžete zakoupit v našem e-shopu. Tento ochranný sprej lze vnímat jako ekvivalent opalovacího krému pro nábytek z umělého ratanu, resp. z plastu. Podívejte se na naše video o údržbě umělého ratanu ochranným nanotechnologickým sprejem Nanoway.

Konstrukce tohoto zahradního nábytku je robustní natolik, že má nadstandardní nosnost do 150kg.

Rozměry zahradního křesla Manchester:

 • šířka křesla: 63cm
 • hloubka křesla: 70cm
 • výška křesla: 94cm
 • výška područek: 66cm
 • výška područek od sedu: 17cm
 • výška sedu: 43cm + 7cm polstr
 • šířka sedu: 53cm
 • výška zádové opěrky od sedu: 48cm
 • hloubka sedu: 50cm

Doprava v rámci ČR zdarma!

Důležité upozornění: Barva zahradního nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho zobrazovacího zařízení.

Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

 

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našem showroomu v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.