RETRO BAREVNÁ LED ŽÁROVKA E27 0,6W 50LM ZELENÁ, FILAMENT
Kód ABDLF-0.6W-G
Příkon ,6
Závit/patice E27
Napájení 230
Světelný tok 50
Stmívatelnost Ne
Barva světla Zelená
Typ diod COB filament
Index podání barev 80
Životnost Až 20000
Rozptyl světla 300
Záruční lhůta 24
Kryt Skleněný
Barva krytu Zelená
Materiál Sklo
Průměr 45
Délka 85 cm
Certifikáty CE, RoHs
Tvar žárovky Koule
Výrobce Avide
49 Kč
skladem
POPIS

Prémiová značka AVIDE je určena pro německý trh. Čipy a vnitřní komponenty AVIDE LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení. LED světelný zdroj je ovládán pokročilou technologií, jež napájí LED čipy konstantním proudem, který nepulzuje a LED čipy tak svítí stále a plynule. To šetří nejen životnost LED čipů, ale i Vaše zdraví. Narozdíl od levných led světel u tohoto LED zdroje světla totiž nedochází ke zdraví škodlivému vysokofrekvenčnímu problikávání, které sice není okem viditelné, ale zachytí ho např. kamera v mobilu.

Tato filament led žárovka je postavena na nové led technologii, která připomíná světlo klasické vláknové žárovky.

Vysoce úsporná LED žárovka koule za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 230V - tedy do normálních svítidel.

Barevné led žárovky jsou určené pouze pro dekorativní svícení.

Tuto barevnou led žárovku lze použít také jako venkovní dekoraci třeba na Vánoce, při různých oslavách, jako venkovní reklamní osvětlení nebo třeba jako vysoce úsporné osvětlení pouťových atrakcí s minimální spotřebou energie. Skvěle poslouží pro dekorativní osvětlení zahrady, terasy, pergoly apod. Při venkovním použití je však třeba zajistit, aby byla instalována do k tomu určených objímek E27 s odpovídajícím krytím pro venkovní použití, ideálně třeba do našich venkovních světelných řetězů - girland. V těch tato filament led žárovka se skleněným krytem vypadá mnohem lépe než led žárovka s barevným plastovým krytem, nejen když svítí, ale i když je zhasnutá.

Třída energetické účinnosti na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Příkon 0.6W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 20000 hodin.

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našem showroomu v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.