VENKOVNÍ SVĚTELNÝ ŘETĚZ NA 10 KS ŽÁROVEK E27, DÉLKA 10M, NASTAVITELNÝ
Kód WOJ14342
Závit/patice E27
Napájení Max 250
Záruční lhůta 24
Certifikáty CE, RoHs
Třída vodotěsnosti IP44
Výrobce Spectrum LED
939 Kč
skladem
POPIS

Profi světelná girlanda s objímkami E27 o délce 10m určená pro venkovní použití. Tento světelný řetěz má 10 samostatných objímek E27 s gumovou izolací, díky které jsou objímky chráněny před vniknutím vody. Do jedné objímky lze montovat žárovku s maximálním příkonem 15W. Tuto girlandu je možné vzájemně propojovat, lze tak vytvořit až 200m dlouhý světelný řetěz s maximálním příkonem 1900W, tedy v tomto případě 200m řetěz se žárovkami 9,5W.

Celková délka světelného řetězu je 992cm, z toho 95cm měří přívodní kabel s koncovkou do zásuvky. Rozestupy mezi jednotlivými žárovkami jsou 95cm.

Světelný řetěz je na obou stranách ukončen zaizolovaným konektorem. K jednomu z nich je připojen napájecí kabel, který je součástí balení. K druhému konektoru můžete připojit další světelný řetěz z této produktové řady a tím jej prodloužit.

Nad každým závěsem pro žárovku má tento světelný řetěz otvor, sloužící jako poutko pro připevnění. Podle potřeby jej můžete připevnit na háček, hřebík anebo poutkem provléct vodící drát, na němž bude řetěz viset.

Venkovní světelné řetězy jsou oblíbené jako stylové osvětlení terasy, pergoly, zahrady, párty stanů a díky možnosti propojení také jako osvětlení vánočních stromů ve městech a obcích. Do těchto světelných girland se skvěle hodí naše barevné a retro led žárovky.

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našem showroomu v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.