VENKOVNÍ SVĚTELNÝ ŘETĚZ S 10 RETRO ŽÁROVKAMI, 4,5M TEPLÁ BARVA SVĚTLA, NA 3 BATERIE AA
Kód AOS10LE27-WW-3AA
Napájení 3xAA baterie
Stmívatelnost Ne
Barva světla Teplá bílá
Záruční lhůta 24
Certifikáty CE
Třída vodotěsnosti IP20
Výrobce Avide
479 Kč
skladem
POPIS

Prémiová značka AVIDE je určena pro německý trh.

Světelná girlanda se žárovkami o délce 4,5m + 2m přívodní kabel, určená pro použití v interiéru. Tento světelný řetěz má 10 integrovaných retro led žárovek, nemusíte k němu tedy přikupovat žádné světelné zdroje. Designové led žárovky ve tvaru baňky mají uvnitř zkroucený nano led řetěz, který vydává velmi efektní světlo. Svítí teplou, nažloutlou barvou světla, která navozuje klid a pohodu. Tato girlanda není nastavitelná.

Celková délka světelného řetězu je 6,5m, z toho 2m měří přívodní kabel ukončený krabičkou na 3 tužkové baterie AA, 4,5m je část osazená žárovkami. Rozestupy mezi jednotlivými žárovkami jsou 50cm. Tužkové baterie AA nejsou součástí balení, ale můžete je u nás přikoupit za dobrou cenu.

Kryt žárovky je vyrobený z plastu, který zvládne i větrné počasí mnohem lépe než sklo. Kryt má jantarové zabarvení, dodává tak svitu žárovky teplejší odstín. Světelný výkon je nízký, jedná se o dekorativní osvětlení.

Kabel světelného řetězu je stylově opletený konopným provazem.

Světelné řetězy jsou oblíbené jako stylové osvětlení terasy, pergoly, párty stanů ale i dětských pokojů, chat a dalších interiérů. Slouží pouze jako dekorativní osvětlení interiéru.

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našem showroomu v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.