VODĚODOLNÁ LÁTKA TMAVĚ HNĚDÁ 1BM
256,99 Kč
POPIS

Chcete-li si k zahradnímu nábytku vyrobit druhou sadu potahů polstrů z jiné barvy, vyrobit si další polštářky, sladit stříšku své zahradní houpačky s naší sedací soupravou a podobně, rádi Vám to umožníme. Voděodolná látka tmavě hnědé barvy používaná pro výrobu polstrů pro zahradní nábytek lze u nás zakoupit samostatně v metráži. Látku prodáváme na běžné metry, šíře látky je 1,58m. Pokud tedy například objednáte 5ks, dostanete jeden kus látky dlouhý 5m a široký 1,58m.

Materiál látky: polyester. Kromě voděodolnosti vyniká tento materiál pevností, stálobarevností a je odolný proti oděru. Je třeba prát bez aviváže, maximálně na 40°C, aby byly zachovány vlastnosti látky.

Důležité upozornění: Barva nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 5000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nýbytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Praze nebo v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.