ZÁVĚSNÉ KŘESLO PRO 2 OSOBY – ZAHRADNÍ HOUPAČKA ELZA, ŠEDÝ UMĚLÝ RATAN
Kód 2350_K
Materiál Umělý ratan
Barva Šedá
Funkce Odpočinková
Konstrukce z Duralu (hliník), oceli
Počet míst 2
Polstry Ano
Nosnost 300 kg
Barva polstrů Světle šedá
16 990 Kč Původní cena: 19 990 Kč Ušetříte: 3 000 Kč
skladem
POPIS

Závěsné křeslo – zahradní houpačka Elza je mimořádně pohodlné posezení určené k odpočinku a mírnému pohupování na zahradě, terase, u bazénu a pod. Tato závěsná houpačka má vlastní konstrukci k zavěšení, která je součástí dodávky. Je určena pro dvě osoby, nosnost 300kg.

Závěsné křeslo Elza – hlavní výhody:

 • Skutečně velké a pohodlné závěsné křeslo z umělého ratanu.
 • Dostatečně široké sedadlo pro velmi pohodlné usazení 2 osob je tak vysoké, že se v něm nebude krčit ani obr.
 • Závěsná houpačka Elza má extra silné pohodlné polstry.
 • Narozdíl od konkurence nemá závěsné křeslo Elza plné boky – sezení v něm proto nepůsobí stísněně a je z něj dobrý výhled.
 • Výšku sedu si upravíte podle potřeby pomocí řetězů, které spojují závěsné křeslo s konstrukcí.
 • Ze všech výše uvedených důvodů je tato zahradní houpačka mimořádně pohodlná.
 • Závěsná konstrukce se dvěma závěsnými body poskytuje závěsnému dvojkřeslu solidní stabilitu.

Umělý ratan je vyroben z panenského materiálu, je barevně odolný, pružný a bez problému zvládá běžné vlivy počasí. Výplet je prováděn ručně silnými proužky umělého ratanu. Umělý ratan má šedou barvu. Tento zahradní nábytek, resp. umělý ratan na něm, je nutné 2x ročně ošetřit nástřikem ochranným sprejem Nanoway Ratan, který můžete zakoupit v našem e-shopu.

Tento ratanový zahradní nábytek má pevnou, svařovanou konstrukci vyrobenou z tlustostěnného duralu. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. Konstrukce, na kterou se zahradní houpačka zavěšuje, je vyrobená z oceli, hliník by jako materiál pro výrobu konstrukce nebyl vhodný. Ocelová závěsná konstrukce je práškově lakována odolným nátěrem.

Polstry jsou potaženy voděodolnou látkou s nanovláknem impregnovanou teflonem. Potahy nejsou snímatelné a jsou tudíž pratelné pouze v ruce. Barva polstrů je světle šedá, praktická na údržbu.

Sprej Nanoway ratan: tato pokročilá nanotechnologie byla vyvinuta speciálně na ochranu umělého ratanu před UV zářením a znečištěním. Ratanový zahradní nábytek, resp. umělý ratan na něm, je nutné 2x ročně ošetřit nástřikem tímto ochranným sprejem, který též můžete zakoupit v našem e-shopu. Tento ochranný sprej lze vnímat jako ekvivalent opalovacího krému pro nábytek z umělého ratanu, resp. z plastu. Podívejte se na naše video o údržbě umělého ratanu ochranným nanotechnologickým sprejem Nanoway.

Konstrukce tohoto zahradního nábytku je robustní natolik, že má nadstandardní nosnost do 150kg. Nosnost do 150kg platí na každé místo k sezení v tomto zahradním setu.

Rozměry

Závěsná konstrukce:

 • výška: 205cm

Závěsné křeslo:

 • výška v nejvyšším bodě: 130cm
 • vnitřní výška v nejvyšším bodě: 120cm
 • šířka v nejširším bodě: 135cm
 • vnitřní šířka v nejširším bodě: 135cm
 • hloubka sedu: 69cm bez polstru
 • hloubka sedu s polštářem: cca 59cm

Důležité upozornění: Barva zahradního nábytku z umělého ratanu, případně polstrů, se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho zobrazovacího zařízení.

 

Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našem showroomu v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.