ŽIDLE Z UMĚLÉHO RATANU FALCO, BÉŽOVÝ POLSTR POSLEDNÍ 1KS
Kód IRM-121C_NEW
Kolekce IRM
Barva Hnědá
Funkce Jídelní
Konstrukce z Duralu (hliník)
Polstry Ano
Šířka křesla 55 cm
Hloubka křesla 60 cm
Výška křesla 87 cm
Výška sedu 51 cm
Nosnost 120 kg
Druh ratanu Plochý
Šířka ratanu 8
Barva polstrů Béžová
2 420 Kč
skladem
POPIS

Zahradní nábytek z umělého ratanu - židle z umělého ratanu Falco je pohodlné sezení určené k odpočinku na zahradě, terase, u bazénu ale i jako restaurační a kavárenský nábytek. Součástí křesla z umělého ratanu je pohodlný polstr.Tato židle z umělého ratanu je stohovatelná.

Tato židle z umělého ratanu označujeme u jídelních sestav jako číslo III.

Tento zahradní nábytek umělý ratan je součástí prémiové kolekce Perla. Umělý ratan IRM je vyroben z panenského materiálu, žádný recyklát, proto je jednak barevně odolný i při dlouhodobém působení přímého slunečního svitu, jednak pružný a bez problému zvládá jak vysoké letní teploty, tak i mráz. Výplet je prováděn ručně za střídání světle a tmavě hnědých, dostatečně silných proužků umělého ratanu, díky tomu má tento ratanový zahradní nábytek luxusní vzhled s efektní patinou. Vzhledem k tomu, že je výplet prováděn ručně, tak nemusí být vždy stoprocentně vodorovný. Proužky umělého ratanu jsou však vždy rovnoběžné.

Použité materiály:

  • Pevná konstrukce z lehkého hliníku, která nemůže zreznout a přitom je dostatečně robustní.
  • Ruční výplet z pevného a odolného umělého ratanu.
  • Polštáře a polstry jsou vyrobeny z voděodolné látky s nanovláknem impregnované teflonem. Barva polstrů je béžová, praktická na údržbu

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našem showroomu v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.